Gabloty i urny z Plexi

Nasza firma Plexi Land wykonuje na zamówienie klienta wyroby z pleksiglasu, w tym gabloty z pleksi oraz urny z pleksi. Podchodzimy indywidualnie do życzeń naszych klientów i oferujemy produkty dopasowane do nich pod każdym względem – rozmiaru, kształtu, koloru i wzoru. Sam określasz, jaki ma być produkt, a my wykonamy go zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Satysfakcja naszych klientów jest dla nas najważniejsza!

W tej kategorii oferujemy najwyższej jakości gabloty plexi oraz urny z plexi – to wyroby o bardzo szerokim zastosowaniu, które wykonujemy z naciskiem na ich stabilność, bezpieczeństwo oraz estetykę. Dołożymy wszelkich starań, aby spełniły one wszystkie Twoje wymagania.

Gabloty z plexi – Gabloty z pleksi

Nowoczesne gabloty plexi mają bardzo szerokie zastosowanie – mogą służyć do prezentacji produktów, nagród, materiałów reklamowych, ważnych eksponatów i innych przedmiotów. Dzięki temu, że są wykonane z przezroczystego tworzywa, zapewniają idealną przejrzystość oraz estetykę, chroniąc znajdujące się wewnątrz obiekty.

Oferowane przez naszą firmę gabloty z plexi są personalizowane zgodnie z wymaganiami klientów. Możemy dopasować je specjalnie do ich przeznaczenia oraz do lokalizacji. Także w dowolnym miejscu na gablocie możemy umieścić logo czy nazwę Twojej firmy.

Urny z plexi – Urny z pleksi

Nasze urny z plexi mogą być używane jako urny wyborcze, podczas przeprowadzania głosowań czy ankiet, a także do zbioru różnych funduszy jako skarbony. Dzięki temu, że są wykonane z przejrzystego pleksi, znajdujące się wewnątrz urny obiekty są stale widoczne. Dajemy również możliwość naniesienia na urnę napisów i grafik zgodnie z życzeniami klienta.

Urny wykonane są tak, aby zapewniały najwyższy poziom bezpieczeństwa i pozwalały na łatwe użytkowanie – specjalnie wypreparowany otwór pozwala na łatwe umieszczenie wewnątrz kart czy pieniędzy, a gładko pracujące zawiasy oraz zamek na klucz zapewniają maksymalną funkcjonalność, stabilność i ochronę.

Najwyższa jakość w korzystnej cenie!

Zapewniamy nie tylko najwyższą jakość produktów z plexi, ale również szybko realizujemy zamówienia i gwarantujemy korzystne ceny. Posiadamy nowoczesne zaplecze techniczne, na które składają się między innymi lasery, frezarki i wyginarki, z którymi możemy wykonać dla Ciebie praktycznie wszystkie wyroby z plexi – nie boimy się również wyzwań, dlatego możemy przygotować nawet te najbardziej skomplikowane konstrukcje.

Stosujemy także wysokiej jakości tworzywa, które zapewniają najlepsze parametry gotowym produktom – wspaniałą przejrzystość, odporność na czynniki zewnętrzne, wytrzymałość i stabilność. To powoduje, że mogą one spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

W razie dodatkowych pytań dotyczących naszych produktów takich jak gabloty z plexi oraz urny z plexi jesteśmy całkowicie do dyspozycji – nasi pracownicy odpowiedzą na nie wyczerpująco i doradzą w doborze najlepszych parametrów.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią naszych produktów na stronie internetowej i zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!