Prezentery reklamowe z pleksi

Prezentery reklamowe z pleksi są profesjonalną formą reklamy oraz prezentacji usług i towarów. Pomogą wyeksponować Twoje materiały i produkty we wszelkiego rodzaju pomieszczeniach handlowo-usługowych, takich jak: banki, sklepy, urzędy, restauracje, czy placówki medyczne. Pleksi jest materiałem termoplastycznym, który można niemal dowolnie formować, dlatego możemy wykonać dla Ciebie każdy rodzaj prezentera reklamowego, dostosowany dokładnie do Twojego projektu i oczekiwań.

Zapytaj o realizację >>

Prezentery reklamowe z pleksi – estetyczna i trwała forma reklamy
Nasze prezentery reklamowe wykonujemy ze szkła akrylowego (pleksi, pleksa, PMMA, pleksiglas), które jest wyjątkowo trwałym materiałem. Prezentery reklamowe zazwyczaj są przezroczyste, dlatego stanowią subtelną, a jednocześnie wyrazistą formę prezentacji Twoich usług i towarów. Dodatkowo prezentery reklamowe z pleksi są odporne na działanie warunków atmosferycznych (deszcz, śnieg, wysokie i niskie temperatury, promieniowanie UV), więc doskonale spełniają swoją rolę zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz.

Prezentery reklamowe od Plexi Land mogą posłużyć do prezentacji folderów, ulotek, broszur, informatorów, ale również gadżetów reklamowych. Stojaki reklamowe prezentujące Twoją ofertę, możemy wykonać zarówno w formie mobilnej, jak i przytwierdzane do ścian, drzwi i innych powierzchni. Prezentery reklamowe z pleksi ciekawie pokażą Twoją ofertę np. umieszczone na ladzie, stoliku w restauracji (menu, oferta), a także na biurku, czy zawieszone na ścianie (katalogi, ulotki, oferta reklamowa lub informacyjna).
Możemy zaproponować Ci nasze wzory i realizacje, albo szybko i profesjonalnie wykonać prezentery reklamowe z pleksi według Twojego indywidualnego projektu.

Prezentery reklamowe z plexi – Dowiedz się więcej >>