Standy z plexi to produkt wykonywany na indywidualne zamówienie klienta. Dzięki temu możemy sprostać wszystkim wymaganiom oraz stworzyć produkt, który spełni oczekiwania estetyczne oraz będzie praktyczny. Dzięki doświadczeniu oraz wyposażeniu technicznemu możemy wykonać praktycznie każdy rodzaj standu, dopasowany do spersonalizowanych wymagań marketingowych. Nasze realizacje cieszą się dużą popularnością, głównie dzięki dobremu stosunkowi jakości do ceny.

Standy Plexi

Standy z pleksi to niezwykle popularny materiał reklamowy. Nasze produkty można z powodzeniem wykorzystać do wszelkiego rodzaju akcji marketingowych: informacji o produktach lub promocji towarów i usług. Wykorzystując standy z plexi można przekazywać interesujące klientów informacje praktycznie we wszelkiego rodzaju pomieszczeniach, począwszy od sklepów i marketów, poprzez urzędy i banki, a na uczelniach i restauracjach kończąc.

Standy z Pleksi

Zwracamy uwagę na estetykę wykonania, możliwość zastosowania różnej formy przekazu, a także odporność standów na uszkodzenia mechaniczne.