Oferujemy estetyczne i wytrzymałe stojaki z plexi o wszechstronnym zastosowaniu – to jeden z najpopularniejszych produktów do ekspozycji stosowany jako nośnik informacji o produktach, usługach, wydarzeniach. W naszej firmie Plexi Land produkujemy najwyższej jakości stojaczki z pleksi dopasowane indywidualnie do życzeń klientów – to najlepszy wybór dla najbardziej wymagających!

Nasza firma dostarcza stojaki na ulotki z pleksi w różnych wielkościach, kształtach, kolorach i wzorach. Nadają się również do eksponowania także innych materiałów jak menu, foldery reklamowe, wizytówki, listy. Oprócz standardowych stojaków wykonujemy je również zgodnie z wymaganiami klienta, aby pasowały do konkretnego zastosowania – z nami możesz estetycznie zaprezentować każdy materiał w swoim sklepie, punkcie usługowym, biurze, hotelu czy podczas wydarzeń jak targi, akcje promocyjne.

Stojaki na ulotki – Warszawa

Oferowane przez nas stojaczki z plexi najczęściej wybierane są do prezentacji ulotek – mogą być umieszczone na ladzie, na stoliku lub na podłodze. Każdy stojak na ulotki z plexi jest dopasowany do wymiarów ulotki, dlatego zapewnia jej stabilne podtrzymanie oraz estetyczną prezentację.

Stojaczki mogą mieć tylko jedną przegródkę do prezentacji albo kilka z nich umieszczonych jedna nad drugą lub obok siebie. Pod względem sposobu prezentacji ulotek dopasowujemy się do potrzeb naszych klientów.

Nasze stojaki na ulotki z plexi są także bardzo stabilne – nie przewracają się. Tworzywo wykorzystane do ich produkcji jest odporne na czynniki zewnętrzne i ma idealną przejrzystość. Dzięki temu nasze stojaczki na ulotki z pleksi to sprawdzony wybór w prezentacji tych materiałów – przekonało się o tym już wielu z naszych klientów.

Stojaki reklamowe z plexi na zamówienie

W naszej firmie Plexi Land dysponujemy nowoczesnym zapleczem pozwalającym nam na dopasowanie produktów do indywidualnych życzeń dotyczących formy, wielkości, kolorystyki i wykończenia. Podejmujemy się nawet nietypowych zamówień.

Każdy stojak na ulotki z pleksi może być również uzupełniony o nadruki logo firmy, inne napisy czy grafiki zgodnie z oczekiwaniami.

Stosowane przez nas materiały na stojaki na ulotki z plexi oraz specjalnie opracowane konstrukcje zapewniają odporność na pękanie, wyszczypywanie, odkształcenia, przebarwienia i utratę koloru. Dzięki temu raz zakupiony stojaczek będzie mógł posłużyć na wiele lat.

Dostępne u nas stojaki z pleksi wyróżniają się również bardzo atrakcyjnymi cenami – decydując się na nasze wyroby, nie musisz przepłacać.

Zapraszamy do złożenia zamówienia!

Jeśli chcesz zamówić stojaczki na ulotki z plexi, jesteśmy całkowicie do dyspozycji. Zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji – doradzimy i pomożemy w doborze najlepszych parametrów stojaczków.

Plexi Land – stojaki reklamowe z plexi Warszawa – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!