Stojaki na ulotki

Ulotki są najbardziej uniwersalnym nośnikiem informacji reklamowej, którą klient może zabrać ze sobą do domu. Dzięki dobrze zaprojektowanej ulotce, informacja o Twoim produkcie lub usłudze zostanie przez klienta zapamiętana, a ulotka zachowana. Ulotki reklamowe powinny być tak wyeksponowane, aby zwracały uwagę i były dla klienta łatwo dostępne. Dlatego w działalności handlowej bądź reklamowej na pewno przydadzą się estetyczne stojaki na ulotki z pleksi, które produkujemy.

Zobacz nasze realizacje >>

Stojaki na ulotki z pleksi – zalety

Szkło akrylowe, popularnie nazywane pleksi, pleksa, PMMA, to nowoczesny materiał o wszechstronnym zastosowaniu, który dzięki wysokiej termoplastyczności można dowolnie formować. Dzięki temu możemy szybko i profesjonalnie wyprodukować stojaki na ulotki, dopasowane do Twoich wymagań i potrzeb. Stojaki na ulotki z pleksi są również odporne na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV powodujące żółknięcie. Przy produkcji stojaków na ulotki stosujemy specjalnie opracowane konstrukcje, które zapewniają im odporność na pękanie, wyszczypywanie, odkształcenia, przebarwienia i utratę koloru. Dzięki temu raz zakupiony stojak posłuży przez wiele lat.

Nasza firma dostarcza stojaki na ulotki z pleksi w różnych wielkościach, kształtach, kolorach i wzorach. W ten sposób możesz dostosować wybrany wzór stojaków na ulotki z pleksi do aranżacji wnętrza tak, aby ulotki były estetycznie, ale zdecydowanie prezentowane klientowi – na przykład w biurze, urzędzie, hotelu, czy placówce medycznej.

Stojaki na ulotki z pleksi nadają się do eksponowania także innych materiałów:

  • menu,
  • folderów reklamowych,
  • wizytówek,
  • listów.

Oprócz standardowych stojaków wykonujemy również takie, które są zgodnie z indywidualnymi wymaganiami i potrzebami klienta. Każdy stojak z pleksi na ulotki może być uzupełniony o nadruk z logo firmy, a także inne napisy i grafiki.

Nasze stojaki na ulotki z pleksi są dopasowane do wymiarów ulotki, dlatego zapewniają im stabilne podtrzymanie oraz ładną prezentację. Stojaki mogą mieć tylko jedną przegródkę do prezentacji, albo kilka z nich umieszczonych jedna nad drugą lub obok siebie. Co istotne, nasze stojaki na ulotki z pleksi są też bardzo stabilne i nie przewracają się.

Podejmujemy się również nietypowych zamówień.

Zapytaj o swój projekt – wykonamy go szybko, profesjonalnie i niedrogo.

Napisz do nas >>